آی طنز > فکاهیات > آخرين مطالب

آخه فک و فامیله که داریم؟

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱

با دختر خالم رفته بودیم بیرون، دوست پسرش ما رو دید اومد جلو گفت: این پسره کیه؟ دختر خالم هم اومد تریپ شاخ و دفاع از من بیاد گفت: هر خری که هست به تو چه؟ ادامه »»

آموزش زبان انگلیسی و بالعکس

زبان | ۷ شهریور ۱۳۹۰

Kanguru: استاد تعالیم عرفانی در قزوین/ Guns N Roses: غنچه گان/ George: در تبریز به گرگ می‌گویند/ Good Luck: چه لاکِ قشنگی‌ زدی/ Good Luck on your exams: به هنگام امتحانات لاکِ قشنگی زده بودی/ Endoscopy: از ماتحت دیگری کپی‌ کردن... ادامه »»

خواستگارولوژی

ازدواج | ۲۳ مرداد ۱۳۹۰

خواستگار عبارت است از پسری شاسکول که نمی داند تقاضای ازدواج از دختری که دوست دخترش نیست کاملا معادل تقاضای سکس کردن از یک غریبه در مترو است. حالا هرچند نفر از اقوامش هم در همان واگن نشسته باشند. ادامه »»

ده فرمان الهی-شیطانی

افسانه و حکایت | ۳۰ فروردین ۱۳۹۰

در روزگاران قدیم انسانها بسیار به هم ظلم کردند و سیاهی و تباهی به نهایت خود رسید . تا اینکه کتیبه ای از سوی پروردگارشان بر آنان نازل شد ! ده فرمان : 1- هیچ انسانی ، انسان دیگر... ادامه »»

سوره فیس‌بوک نازل شد

وب | ۳۰ فروردین ۱۳۹۰

قسم به استتوس. آن زمان که لایک میخورد (١) و قسم به مدیا. آن زمانی که شِیر میشود (٢) و قسم به نوتوفیکیش آن زمان که تعدادش از ۱۰ بالاتر می رود (٣) و قسم به اسمت. آن زمان که... ادامه »»

کلمات قصار با طعم ج ا ا

سیاست | ۱۶ فروردین ۱۳۹۰

"حجاب موجب بالا رفتن معدل دانشجویان می شود." آیت الله خزعلی "ایران قدرت اول جهان است". احمدی نژاد "اگر مؤمنین غسل جمعه را انجام ندهند، مشکلات کمبود گاز مرتفع نمی شود." آیت الله حسنی ادامه »»

مارها و لک‌لک‌ها

افسانه و حکایت | ۲۵ اسفند ۱۳۸۹

مارها قورباغه ها را مي خوردند و قورباغه ها غمگين بودند/قورباغه ها به لك لك ها شكايت كردند لك لك ها مارها را خوردند و قورباغه ها شادمان شدند لك لك ها گرسنه ماندند و شروع كردند به خوردن قورباغه... ادامه »»

سوتی‌های خیابانی

ورزش | ۱۳ بهمن ۱۳۸۹

کلسیونی از معروفترین جملات جواد خیابانی: طرفداراي مکزيک راه زيادي رو از مکزيک تا آفريقا اومدن,البته اگه از مکزيک اومده باشن داور در سوت خودش ميزنه بذاريد به صراحت بگم كه دو دقيقه وقت به پايان مسابقه باقي مونده !... ادامه »»

دوستِ من ـ حسن

۲۳ دی ۱۳۸۹

حاکمی از برخي شهرها بازديد می كرد و هنگام ديدار از محله ما فرمود: شكايت‌هاتان را صادقانه و آشكارا بازگوييد و از هيچ كس نترسيد، كه زمانه هراس گذشته است! دوست من ـ حسن ـ گفت: عالي جناب! گندم... ادامه »»

فرهنگ لغات شیرازی

ادبیات | ۲۲ دی ۱۳۸۹

اَلو fire کُم stomach, belly کُم و کلّه the rabble. good-for-nothing people اُوضوُی اَل confused situation, mess اوی شومو formal address by a woman calling a stranger in public مي نه؟ Am I right ادامه »»